Wrocław - usługi sprzątające – już nie musisz martwić się bałaganem

Firma Deluxe z Wrocławia doskonale zna rynek usług sprzątających. Działa bowiem na nim od wielu lat, dysponując wykwalifikowanymi i doświadczonymi pracownikami oraz odpowiednim sprzętem do robienia porządków – sprzątanie domu nie sprawia dzięki nim żadnej trudności. Usługi sprzątające realizowane są dla klientów prywatnych i firmowych – w ramach stałej współpracy. Usługa świadczona jest na obszarze miasta Wrocław oraz jego okolic (obszar województwa dolnośląskiego). Nasza oferta to także opieka nad zwierzętami.


Sprzątanie domu – zadbamy o twój porządek

Jeśli więc brakuje ci czasu na sprzątanie domu lub jest to czynność, za którą nie przepadasz – chętnie cię wyręczymy! Dom wysprzątamy w każdym zakamarku, który nam tylko wskażesz. W dogodnym dla siebie terminie będziesz mógł skorzystać z pełnej oferty usług sprzątających naszej firmy – od umycia okien, podłóg, przez odkurzanie czy wyniesienie śmieci. Rzetelnie wywiązujemy się z każdego zlecenia. Nasze usługi sprzątające to gwarancja najwyższej jakości. Pracujemy na terenie województwa dolnośląskiego, w takich miastach jak np. Wrocław (tę usługę wykonujemy tylko przy stałej, regularnej współpracy - np. raz w tygodniu).


Opieka nad zwierzętami – twój pupil w dobrych rękach

Opieka nad zwierzętami to inna z usług, które również możemy ci zaproponować. Już nie będziesz musiał się martwić o to, kto zaopiekuje się twoim pupilem, gdy wyjedziesz na wakacje, będziesz musiał dłużej zostać w pracy czy zachorujesz. Odpowiedzialnie bierzemy na siebie ten obowiązek – znajdziemy opiekuna, który zajmie się Twoim pupilem.

Wszystkie wymienione usługi realizujemy dla mieszkańców Wrocławia i ościennych miejscowości. Zapraszamy do zapoznania się z ich zakresem oraz cennikiem!

Wyślij wiadomość

Service Deluxe
Ul. Świdnicka 14a/3
55-080 Kąty Wrocławskie
E-mail: biuro@servicedeluxe.pl
Tel: +48 600 818 413
NIP: 913 123 51 16